Jednou z možností, jak kvalitně službu nebo brand „mezi lidi“, je nechat si naprogramovat aplikaci pro Facebook. Nejkrásnější na celé věci je, že ani nemusí přímo souviset s odvětím, ve kterém podnikáte. Rádi pro vás takovou aplikaci vytvoříme!

Lidé na Facebooku tráví měsíčně 550 milionů minut

Facebook se nám za posledních pár let proměnil v silný marketingový nástroj. Pomohla tomu zejména zvyšující se dostupnost mobilních technologií a povědomí o životě na sociálních sítích. Neuběhly ani dva roky od ohromujícího nástupu Facebooku do české společnosti, takže tuzemské firmy stále zjišťují, co pro ně může Facebook znamenat. Celosvětově lidé na Facebooku tráví měsíčně asi 550 minut. To je výzva, nebo ne?

Téměř nekonečný seznam příležitostí

Aplikace na Facebooku se pro vaši firmu mohou stát prostředkem pro výrazné zvýšení návštěvnosti firemních webových stránek, nástrojem pro zvyšování podvědomí o značce nebo třeba i efektivním komunikačním kanálem pro podporu prodeje. Nemůže za to však Facebook jako takový. Ten svým uživatelům vytvořil pouze identitu. Obsah Facebooku však vytváří sami lidé.

Hry, kvízy, počasí, sport…

Lidé na síti se chtějí v první řadě bavit. Ačkoli vyrábíte elektromotory nebo štípací kleště, nic vám nebrání v tom, abyste tuto šanci využili. Dejte uživatelům Facebooku něco, co je bude bavit a kam se budou rádi vracet. Třeba vědomostní kvíz, hru nebo rychlý přehled počasí. Vše v brandu vaší firmy.

Aplikace pro Facebook na míru

Svým klientům stavíme aplikace na Facebook na míru. První byl Chuckoskop – Horoskop Chucka Norrise při příležitosti vydání jeho knihy v Čechách (Jaký je doopravdy Chuck Norris?). Aplikace byla tak úspěšná, že jsme se rozhodli jít podobnou cestou a připravit mnohé další. Klienti oceňují zejména osobní přístup, zájem o život a hodnoty firemního týmu, které se dále promítnou třeba do humoru nebo užitečnosti aplikace.

Co vy, máte již svou aplikaci?