Stavba a pronájem párty stanů, vybavení

Pronájem párty stanů - nejlevnější v kraji

Pronájem párty stanu - modulový systém 4x4m (Na obrázku dva moduly)

Pro všechny vaše outdoorové akce nabízíme „střechu nad hlavou“. Party-stany poskytují kvalitní zázemí a komfort pod širým nebem. Dají se využít jako otevřené (pouze střecha) nebo uzavřené systémy. Všechny námi dodávané stany mají hliníkovou montovanou konstrukci. Denní sazba pronájmu stanu včetně montáže a demontáže (bez dopravy) je 140Kč/m2/den s DPH. Cenu stanovujeme individuálně vzhledem k potřebám klienta a náročnosti instalace.

Typické využití: Firemní akce, večírky, prezentace, slavnosti, módní přehlídky, rauty, recepce, svatby, menší rodinné oslavy, sportovní akce, volební kampaně, veletrhy a výstavy, kulturní akce, koncerty, festivaly a jiné.

Logistika: Vzhledem k odborné manipulaci při stavbe a bourání stanu stan dovezeme a složíme přímo na určené místo. Jedná se o modulový systém, ze kterého lze sestavit stan o rozměrech 4×4 nebo 4x8m. Stan je vyroben z kvalitních materiálů českou firmou na zakázku. Na díl u dvěří je možno umístit reklamu. Stan lze použít jak s bořními stěnami, tak bez nich zastřešení).

Šířka stanu 4 m, délka modulu 4m.
Oblíbený typ středního stanu složený z jednoho nebo dvou modulů o rozměrech 4m x 4m. Nabízíme stěny plné a s okny. Stan je vhodný zejména pro veletržní a promo účely, mobilní prodejna, kryt mobilní techniky nebo jako restaurace. Často se využívá jako technické zázemí akcí. Kotví se lankami, nebo hřebíky do podkladu.

  • základní minimální rozměr 8×8 m
    a násobky délky 4 m. Příklady: 8x8, 8x12, 8x16 m atd.

Podchozí (boční) výška stanu je 2,4 m, v hřebeni (vrcholu) 4,1 m.

  • základní minimální rozměr 10×6 m (šířka x délka)
    a násobky délky 3 m. Příklady: 10x6, 10x9, 10x12, 10x15, 10x18, 10x21 m

Podchozí (boční) výška stanu je 2,5 m, v hřebeni (vrcholu) cca 4,2 m.

 Vybavení

Nezávislý zdroj elektřiny 220V + 5V(USB)
Modulový nabíjecí systém poskytující ustálený zdroj elektrické energie do celkového příkonu 300W na místech bez elektrické přípojky. Díky nekolísavému napětí je vhodný pro napájení audiotechniky (zesilovač, kombo) a osvětlení. Díky vnitřnímu chlazení je připraven na dlouhodobý provoz (až 12 hodin).
Vnitřní elektrický rozvod stanu
Kabeláž v barvě stanu obsahující 4ks patic na osvětlení (E37), vypínač a zásuvky. Upevňuje se na konstrukci stanu. Ideálně pro použití s přenosným zdrojem elektrického napětí.
Stoly a lavice
Libovolný počet skládacích stolů a lavic pro jídelní a prodejní seskupení.

Kontaktujte nás: